600 MG Peach CBD Gummy and Oil Combo
- Regular price
- $61.99
- Sale price
- $61.99
- Regular price
-
$85.98 - Unit price
- /per
CBD oil is great as the staple of your night time routine. Gummies are a great way to add a tasty boost as needed throughout the day to remain calm and focused. Try our new combo pack option to get both and save!
Peach Flavored 600 MG Bottle ... 30 Servings of Delightfulness. Our Gummies are perfectly formulated by our team of food scientists to be soft, juicy, and tastier than any other CBD gummy on the market.
CBD Oil Ingredients
Organic MCT Oil, CO2 extracted CBD, (organic pepperment flavoring OR natural terpenes)
Description: CO2 processed full spectrum CBD oil. Available in a variety of flavors. Often used under the tongue or in a beverage.
30 ML
Gummy Ingredients
Corn Syrup, Cane Sugar, MCT Oil, Peach Puree, Peach Juice Concentrate, Water, Pectin, Natural Flavors, Lime Juice Concentrate, CO2 Extracted Full Spectrum Hemp Oil, Citric Acid, Fruit and Vegetable Juice for Color, Vegetable Oil (to prevent sticking).
These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.
Adding product to your cart
Fast & Free shipping for all orders within the USA. Most orders are shipped within 2 – 5 business days.
Product Reviews

- Regular price
- $32.99
- Sale price
- $32.99
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- from $67.99
- Sale price
- from $67.99
- Regular price
-
$119.98 - Unit price
- /per

- Regular price
- from $67.99
- Sale price
- from $67.99
- Regular price
-
$119.98 - Unit price
- /per

- Regular price
- $99.99
- Sale price
- $99.99
- Regular price
-
$119.98 - Unit price
- /per

- Regular price
- from $39.99
- Sale price
- from $39.99
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- from $39.99
- Sale price
- from $39.99
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- $59.99
- Sale price
- $59.99
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- $29.99
- Sale price
- $29.99
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- from $25.00
- Sale price
- from $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- /per

- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
$98.97 - Unit price
- /per
Get in the know
Subscribe to Receive News and Special Offers